top of page

Fizjoterapeuta we Wrocławiu

O nas

Placówka Klinika fizjoterapii powstała dla pacjentów oczekujących najwyższej jakości usług z zakresu medycyny oraz rehabilitacji narządu ruchu. Specjalizujemy się w obszarze układu mięśniowo-szkieletowego. Zajmujemy się jego diagnostyką oraz leczeniem w pełnym zakresie.

Wyróżnia nas przede wszystkim dobór metod postępowania leczniczego oparty wyłącznie na wysokiej jakości badaniach naukowych realizowanych na całym świecie oraz metodach pracy pozwalających na możliwie maksymalną skuteczność. W tym celu współpracujemy z placówkami zagranicznymi, jak i krajowymi, które również świadczą usługi w zakresie fizjoterapii, ortopedii i traumatologii. Naszym atutem jest bieżące prowadzenie badań klinicznych, wdrażanych później do procesu leczenia, a także stosowanie nowoczesnych rozwiązań diagnostycznych, takich jak USG (sonofendback, RUSI), Myoton i innych.

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że czas leczenia jest priorytetem dla pacjenta, dlatego też wszystkie elementy badania i leczenia, które możemy Państwu zaoferować są możliwe do interpretacji w najbardziej obiektywny sposób, przez co jakość oferowanych przez nas usług jest stała niezależnie od etapu usprawniania.

 

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, jak możemy sprawić, że znów poczujesz się sobą.

Z poważaniem,

dr  Tomasz Kuligowski

Nasza jakość

Mamy pełną świadomość, że ból lub inna dysfunkcja Twojego ciała może mieć złożone podłoże. Wiemy także, że proces realizacji dodatkowych badań diagnostycznych może być długotrwały i frustrujący. Dlatego też dzięki bezpośredniej współpracy z placówkami medycznymi z zakresu diagnostyki medycznej jesteśmy w stanie skrócić czas oczekiwania na wykonanie badań przy jednoczesnym zaproponowaniu preferencyjnych warunków. Pomożemy Ci w uzyskaniu najwyższej jakości badań laboratoryjnych, obrazowych (MRI, USG, TK oraz innych) i diagnostycznych (EMG). Wszystko po to, aby zapewnić pacjentowi opiekę na najwyższym poziomie.
 

Nasi specjaliści stanowią naszą wartość i zapewniają jakość pracy przez cały okres leczenia, od wizyty konsultacyjnej, aż do ostatnich etapów usprawniania. Ich wiedza i umiejętności są zawsze aktualne względem najnowszych trendów dzięki szkoleniom kierunkowym zewnętrznym i wewnętrznym.

Nasz zespół

bottom of page