O nas

Praca i pasja

Placówka Klinika fizjoterapii powstała dla pacjentów oczekujących najwyższej jakości usług z zakresu medycyny oraz rehabilitacji narządu ruchu. Specjalizujemy się w obszarze układu mięśniowo-szkieletowego. Zajmujemy się jego diagnostyką oraz leczeniem w pełnym zakresie.

Wyróżnia nas przede wszystkim dobór metod postępowania leczniczego oparty wyłącznie na wysokiej jakości badaniach naukowych realizowanych na całym świecie oraz metodach pracy pozwalających na możliwie maksymalną skuteczność. W tym celu współpracujemy z placówkami zagranicznymi, jak i krajowymi, które również świadczą usługi w zakresie fizjoterapii, ortopedii i traumatologii. Naszym atutem jest bieżące prowadzenie badań klinicznych, wdrażanych później do procesu leczenia, a także stosowanie nowoczesnych rozwiązań diagnostycznych, takich jak USG (sonofendback, RUSI), Myoton i innych.

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że czas leczenia jest priorytetem dla pacjenta, dlatego też wszystkie elementy badania i leczenia, które możemy Państwu zaoferować są możliwe do interpretacji w najbardziej obiektywny sposób, przez co jakość oferowanych przez nas usług jest stała niezależnie od etapu usprawniania.

 

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, jak możemy sprawić, że znów poczujesz się sobą.

Z poważaniem,

dr  Tomasz Kuligowski

Klinika Fizjoterapii

Nasza jakość

Mamy pełną świadomość, że ból lub inna dysfunkcja Twojego ciała może mieć złożone podłoże. Wiemy także, że proces realizacji dodatkowych badań diagnostycznych może być długotrwały i frustrujący. Dlatego też dzięki bezpośredniej współpracy z placówkami medycznymi z zakresu diagnostyki medycznej jesteśmy w stanie skrócić czas oczekiwania na wykonanie badań przy jednoczesnym zaproponowaniu preferencyjnych warunków. Pomożemy Ci w uzyskaniu najwyższej jakości badań laboratoryjnych, obrazowych (MRI, USG, TK oraz innych) i diagnostycznych (EMG). Wszystko po to, aby zapewnić pacjentowi opiekę na najwyższym poziomie.
 

Nasi specjaliści stanowią naszą wartość i zapewniają jakość pracy przez cały okres leczenia, od wizyty konsultacyjnej, aż do ostatnich etapów usprawniania. Ich wiedza i umiejętności są zawsze aktualne względem najnowszych trendów dzięki szkoleniom kierunkowym zewnętrznym i wewnętrznym.

Nasz zespół