top of page

Fizjoterapeuta we Wrocławiu

O nas

Placówka Klinika fizjoterapii powstała dla pacjentów oczekujących najwyższej jakości usług z zakresu medycyny oraz rehabilitacji narządu ruchu. Nasz zespół jest w stanie dostarczyć Państwu kompleksowe zabiegi w tym zakresie. Specjalizujemy się przede wszystkim w obszarze układu mięśniowo-szkieletowego. W naszej Klinice Fizjoterapii we Wrocławiu zajmujemy się jego diagnostyką oraz leczeniem w pełnym zakresie, zapewniając naszym Klientom możliwość wyboru i indywidualnego dostosowania przeprowadzanych zabiegów do ich potrzeb oraz oczekiwań. 

Spośród innych klinik fizjoterapii na terenie miasta Wrocław wyróżnia nas przede wszystkim dobór metod postępowania leczniczego oparty wyłącznie na wysokiej jakości badaniach naukowych realizowanych na całym świecie oraz metodach pracy pozwalających na możliwie maksymalną skuteczność. W tym celu współpracujemy zarówno z placówkami zagranicznymi, jak i krajowymi, które również świadczą szerokie usługi w zakresie fizjoterapii, ale także ortopedii i traumatologii. Współpracujące z nami miejsca dobieramy bardzo precyzyjnie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość usług w dziedzinie fizjoterapii we Wrocławiu.

 

Do naszych największych atutów należy między innymi bieżące prowadzenie badań klinicznych, wdrażanych później do procesu leczenia, a także stosowanie nowoczesnych rozwiązań diagnostycznych, takich jak USG (sonofendback, RUSI), Myoton i innych. Staramy się cały czas śledzić nieustannie zmieniający się rynek w zakresie fizjoterapii we Wrocławiu, by od razu wprowadzać do naszej oferty najnowsze i najskuteczniejsze metody badań i terapii. Dzięki temu nasi pacjenci mogą liczyć na kompleksową, a przede wszystkim przynoszącą oczekiwane efekty pomoc i wsparcie.

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że czas leczenia jest priorytetem dla pacjenta, dlatego też wszystkie elementy badania i leczenia, które możemy Państwu zaoferować w naszej Klinice Fizjoterapii na terenie miasta Wrocław są możliwe do interpretacji w najbardziej obiektywny sposób, przez co jakość oferowanych przez nas usług jest stała, niezależnie od etapu usprawniania. Pozwala to naszym Klientom na pełną opiekę w tym zakresie i pewność, że dołożymy wszelkich starań, by pomóc im w pełni odzyskać sprawność.

 

​Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, jak w naszej Klinice Fizjoterapii we Wrocławiu możemy sprawić, że znów poczujesz się sobą.

Z poważaniem,

dr  Tomasz Kuligowski

Nasza jakość

Mamy pełną świadomość, że ból lub inna dysfunkcja Twojego ciała może mieć złożone podłoże. Wiemy także, że proces realizacji dodatkowych badań diagnostycznych może być długotrwały i frustrujący. Dlatego też dzięki bezpośredniej współpracy z placówkami medycznymi z zakresu diagnostyki medycznej jesteśmy w stanie skrócić czas oczekiwania na wykonanie badań przy jednoczesnym zaproponowaniu preferencyjnych warunków. Pomożemy Ci w uzyskaniu najwyższej jakości badań laboratoryjnych, obrazowych (MRI, USG, TK oraz innych) i diagnostycznych (EMG). Wszystko po to, aby zapewnić pacjentowi opiekę na najwyższym poziomie.
 

Nasi specjaliści stanowią naszą wartość i zapewniają jakość pracy przez cały okres leczenia, od wizyty konsultacyjnej, aż do ostatnich etapów usprawniania. Ich wiedza i umiejętności są zawsze aktualne względem najnowszych trendów dzięki szkoleniom kierunkowym zewnętrznym i wewnętrznym.

Nasz zespół

bottom of page