top of page

Usługi fizjoterapeutyczne

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem usług świadczonych w Klinice Fizjoterapii z Wrocławia. Jeśli doskwierają Ci dolegliwości bólowe w obrębie narządu ruchu, które pojawiły się po doznanym urazie, kontuzji lub w wyniku przeprowadzonych zabiegów medycznych - fizjoterapeuta jest osobą, która udzieli Ci odpowiedniego wsparcia.

Podczas pierwszej wizyty o charakterze konsultacyjnym zostanie przeprowadzony szczegółowy wywiad oraz podstawowe badania, które pomogą w zdiagnozowaniu problemu i określeniu terapii, która może przyczynić się do jego eliminacji. Jeśli jesteś osobą, która w ostatnim czasie doznała kontuzji bądź urazu, lub jest po zabiegu ortopedycznym – weź ze sobą dokumentację medyczną, którą przedstawisz w gabinecie.

Łatwa i szybka rejestracja przez internet – wybierz dogodną datę oraz godzinę

Skorzystaj z wygodnej rejestracji online, dzięki której w sposób łatwy i szybki zarezerwujesz najwłaściwszy termin konsultacji fizjoterapeutycznej lub terapii manualnej – bez konieczności składania wizyty w klinice lub wykonywania telefonów. Intuicyjna w obsłudze aplikacja przeprowadzi Cię przez cały proces rezerwacyjny, a na koniec dostaniesz potwierdzenie rejestracji. System wygeneruje też przypomnienie o zbliżającej się wizycie, abyś mógł odpowiednio wcześnie zorganizować swój czas.

Przez internet możesz umówić się na usługi takie jak konsultacja fizjoterapeutyczna czy terapia manualna. Świadczymy nasze usługi we Wrocławiu - Klinika mieści się przy ulicy Słowiańskiej 29. Na miejscu dostępny jest wygodny, darmowy parking, a w odległości kilkudziesięciu metrów dostępne są przystanki komunikacji miejskiej – tramwajowy oraz autobusowy.

Nasze usługi

bottom of page